Радио Милева

Жежок поздрав од плажа: Сузана Турунџиева во бикини изгледа како авион (фото)

Жежок поздрав од плажа: Сузана Турунџиева во бикини изгледа како авион (фото)
фото: принтскрин

Летните одмори се во полн ек, а македонските јавни личности веќе се на некоја плажа каде што уживаат во летото и сите бенифиции на ова годишно време.

Сузана Турунџиева одлучи да направи кратка пауза од сите секојдневни и работни обврски, па да го искористи времето за да ги полни батериите.

фото: принтскрин

Имено, Турунџиева на својот „Инстаграм“ профил сподели фотографија во црно бикини, а на која јасно се гледаат нејзините атрибути и одлична фигура.

Сузана е секси баба, а на одличниот изглед може да и позавидат многу помлади личности.

„Време е за лето, а живеењето е лесно“ напиша Турунџиева во описот на фотографијата.

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева