Радио Милева

Жестока кавга меѓу Ана Бекута и Марија Шерифовиќ во „Ѕвездите на Гранд“: „Ти овде се’ доживуваш лично“ (видео)

Жестока кавга меѓу Ана Бекута и Марија Шерифовиќ во „Ѕвездите на Гранд“: „Ти овде се’ доживуваш лично“ (видео)
фото: Принтскрин/јутуб

Марија Шерифовиќ и Ана Бекута жестоко се скараа во една од емисиите на „Ѕвездите на Гранд“ која допрва треба да се емитува.

Имено, највата на емисијата покажива дека кавгата настана околку кандидатите на кои членовите од жириото им се ментори па со месеци ги подготвуваат натпреварувачите.

„Треба да ставиш рака на срце и да ми кажеш: „Благодарам Ана“, луто порача Ана Бекута.

фото: принтскрин

„Ти си таа која се сфаќа лично, па се одмаздуваш на следниот пар. Ти се’ доживуваш лично, а емисијата и твоите гласови го потврдуваат тоа. Луѓето зборуваат за тоа“ викаше Маријаа.

„Ајде бре молчи. Полн ми е тој куфер. Полн ми е“ викаше Ана.

Иако паднаа тешки зборови, сигурно по завршувањето на емисијата пејачките ги закопале воените секири.

Останати вести од Радио Милева