Радио Милева

Жешкиот танц на разголената Маја Беровиќ во излозација ги запали мажите (видео)

Жешкиот танц на разголената Маја Беровиќ во излозација ги запали мажите (видео)
фото;принтскрин/маја беровиќ/инстаграм

Јавните личности неуморно апелираат до сите нивни фанови, пријатели и познаници да ги слушаат стручните совети и да останат во изолација за време на епидемијата на вирусот корона.

Една од нив е Маја Беровиќ, која покажа одговорност и солидарност, а преку својот Инстаграм профил сподели снимка од својот дом.

– Како го поминувате времето во изолација? Се определив за позитивните вибрации, кои исто така ги сакам за вас. Ајде да ги следиме препораките на здравствените организации! Ние остануваме во домовите за да се заштитиме себеси и своите најблиски пред сè и најважно. Уживајте во филмови, музика или нешто … Јас секогаш избирам музика. Ве сакам и се гледаме на концерти кога ќе помине сето ова, а дотогаш бидете одговорни и внимавајте – напиша Маја во описот на снимката од нејзиното танцување.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Пејачката ја покажа и својата извонредна фигура, која остави без здив многу фанови од посилниот пол.

Останати вести од Радио Милева