Радио Милева
еротска рапсодија

Жешки сцени во „Сенки над Балканот 2“: Инспектор Станко и Мадам во еротска страст – призор од кој гледачите занемеа (ФОТО 18+)

Жешки сцени во „Сенки над Балканот 2“: Инспектор Станко и Мадам во еротска страст – призор од кој гледачите занемеа (ФОТО 18+)

Наташа Нинковиќ (47) и Андрија Кузмановиќ (35) во новата епизода од серијалот „Сенки над Балканот 2“ снимија интимна сцена, за која наголемо зборува целиот регион каде што се прикажува второто продолжение на серијата.

Имено, полицискиот инспектор Станко Плетикосиќ, лик кој во серијалот го игра Андрија, кој штотуку ќе се разведе од жената, толкувана од Јована Стоjковиќ.

Наташа Нинковиќ пак ја игра Мадам, која работи со Калуѓерот, а е во тајна и страсна врска со инспекторот Станко, што ќе изненади многу фанови на серијата.

Станко во еден момент ја крева Мадам на маса, а актерите одлично се снашле во жешката сцена полна со еротска страст.

Марија Бергам пак, која го толкува ликот на Маја Давидовиќ во серијата, се појавува со голи гради во неколку епизоди. За лезбејската сеанса на актерката во серијата веќе пишувавме.

Сцената од борделот исто така предизвика голем број коментари на социјалните мрежи. Во исто време многу жени беа едвај облечени, при што им беа откриени интимни делови од телото.

Логично… Ако е веќе бордел во прашање, нека биде автентично… и крајно напнато! Со еротски набој – до балчак!

Останати вести од Радио Милева