Радио Милева

Жешка снимка од Кајли Џенер: Младата милијардерка се соблече покрај базенот, па започна со безобразни пози (видео)

Жешка снимка од Кајли Џенер: Младата милијардерка се соблече покрај базенот, па започна со безобразни пози (видео)
фото: Инстаграм

Кајли Џенер и овој пат ги израдува своите машки обожаватели.

Имено, младата милијардерка сними провокативен едиторијал додека е во својот дом за време на пандемијата.

Кајли се соблече во бикини, па започна со безобразни пози покрај базенот.

фото: Инстаграм

По објавата следеа разни коментари, а фановите и порачаа дека пука од сексапил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

За потсетување, Кајли втора година по ред се наоѓа на прво место на Форбс листата за најмлада милијардерка во светот.

Останати вести од Радио Милева