Радио Милева

Жешка летна разгледница од Миконос: Алесандра Амбросио топлес! (фото)

Жешка летна разгледница од Миконос: Алесандра Амбросио топлес! (фото)

Поранешниот ангел на „Викторија сикрет“, Алесандра Амбросио е заљубена во грчкиот остров Миконос. Таа неколку години по ред летува на иста дестинација, а таков е случајот и годинава.

Имено, таа овој пат на познатиот грчки остров е во друштво на својот избраник, италијанскиот дизајнер Николо Оди, кој најверојатно ги прави овие жешки фото разгледници од својата сакана.

На Инстаграм профилот на манекенката се најдоа галерија секси фотографии, а на некои од нив Алесандра е во топлес издание.

Нежна, сензуална, па иако е гола, таа воопшто не изгледа вулгарно. Амбросио е мајка на две деца, но изгледа перфектно!

фото:инстаграм

Останати вести од Радио Милева