Радио Милева
Секс бомба

Жешка глетка: Никол Шерцингер го напрчи задникот во танга и се сври со грб (фото)

Жешка глетка: Никол Шерцингер го напрчи задникот во танга и се сври со грб (фото)
фото:никол шерцингер/инсатграм

Најпознатата членка на групата „ Пусикет долс“, Никол Шерцингер, по четириесеттите години, сепак има завидна линија, недостижна за нејзините многу помлади колешки.

Фаталната бринета често објавува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи, на кои во преден план е истакнато нејзиното згодно тело, а сега ги почести своите следбеници со својата „позадина“.

Никол објави фотографија во леопардски танга костим за капење каде лежи на работ од базенот свртена со грб, а нејзиниот совршен задник ги полуде сите и собра еден куп лајкови.

Погледнете ја таа жешка глетка:

Останати вести од Радио Милева