Радио Милева

Женски викенд во Париз: Сестрите Баквалац ја посетија француската метропола, а Наташа доби позитивни критики за модното издание

Женски викенд во Париз: Сестрите Баквалац ја посетија француската метропола, а Наташа доби позитивни критики за модното издание
фото: Мирко Табашевиќ

Наташа Беквалац покрај бројните обврски и настапи, ужива во своето време кое го поминува со ќерките и нејзините сестри.

Така, сестрите Беквалац викендов го поминаа во еден од најубави градови.

Тие се одлучија викендот да го поминат во градот на модата односно Париз, а овој пат имаа посебна причина да ја посетат француската метропола.

 

View this post on Instagram

 

Sedim u jednom Pariskom lokalu…☕☕🍭😂😂😂😉👭👭 @zodackwhite @bekvalceva @kristinabekvalac ❣❣❣❣

A post shared by Dragana Bekvalac♍-♋ (@draganabekvalac72) on

По повод 20-тиот роденден на внуката на Наташа Беквалац, Сара, сестрите Беквалац одлучија да заминат во Париз.

Тие на социјалните мрежи сподели фотографии од нивното патување, а сите го коментираа модното издание на Беквалац.

 

View this post on Instagram

 

From Paris with love❤…@mihanomomosa

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

„Многу си убава“, „Со еден збор СОВРШЕНА“, „Најубава и најдобра“ се само некои од коментарите под фотографијата на пејачката.