Радио Милева
Љубовни промени

Жените полудеа за него: Новото момче на Бритни Спис е голем фраер (фото)

Жените полудеа за него: Новото момче на Бритни Спис е голем фраер (фото)
фото:инстаграм принтскрин

По бројните скандали и исклучително тешкиот период што е зад неа, Бритни Спирс конечно најде мирно прибежиште и ужива во љубовта со 12-години помладиот Сем Ашгари.

Многумина коментираат како на пејачката и „паднала лажицата медот“, со оглед на фактот дека Сем изгледа како Аполо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sam Asghari (@samasghari)

Покрај тоа, се шпекулира дека момчето на Бритни Спирс е виновно што пејачката е повторно активна во теретана, па таа започна да се грижи за своето тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sam Asghari (@samasghari)

Новиот пар постојано вежба заедно, а Бритни дури и ја прилагоди својата исхрана за да постигне максимални резултати.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sam Asghari (@samasghari)

Вљубената двојка го бараше својот мир на островот Мауи на Хаваи, така што далеку од љубопитните блесоци на фотографите, тие можеа да уживаат во својата интимност.

Останати вести од Радио Милева