Радио Милева

„Жена од гума“: Славица Чуктераш со новата поза ги запали социјалните мрежи (фото)

„Жена од гума“: Славица Чуктераш со новата поза ги запали социјалните мрежи (фото)
фото: марко јовановиќ

Пејачката Славица Чуктераш неодамна оздраве од корона, а сега максимално ужива и со најновите фотографии во бикини зезаме таква поза со што ја разбуди машката фантазија.

Во минијатурно бикини кое повеќе открива од што покрива, пејачката позираше во никогаш попровокативно издание.

Славица се потрпе на рамениците, а нозете ги крена во вис. Токму поради овој призор во прв план беше нејзиниот гол задник.

Таа ги воодушеви своите следбеници на „Инстаграм“, па доби и многу коментари дека со оваа поза предизвикува “мрсни“ мисли.

фото: Инстаграм

„Ау, тебе под итно ти треба некое момче“, „Славке што е ова?“, се само некои од коментарите.

Со оглед на тоа што пејачката се разведе по 5 години брак, многумина едвај чекаат да и се додворуваат, а по разводот Славица се повеќе е провокативна.

Што следно ќе открие останува да видиме.

Останати вести од Радио Милева