Радио Милева
Изгледа опасно

Зависна од автомобили: Дара Бубамара повторно се почести со бесна машина за која плати дебело (фото)

Зависна од автомобили: Дара Бубамара повторно се почести со бесна машина за која плати дебело (фото)
фото:дара бубамара/инстаграм принтскрин

Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм се пофали со новиот луксузен автомобил на марката „Мерцедес Бенц АМГ“.

Имено, таа го сликала своето ново милениче, кое вреди над 150.000 евра.

фото:дара бубамара/инстаграм принтскрин

Веруваме дека многумина би сакале да бидат на нејзино место, а како изгледа нејзината нова машина, погледнете подолу.

фото:дара бубамара/инстаграм принтскрин

Познато е дека Дара многу ја сака бесни скапи машини на четири тркала, бидејќи пред две години купи и мерцедес за кој плати околу 100.000 евра.

Инаку, Дара деновиве во српските медиуми е актуелна поради раскинувањето со 21 година помладиот бизнисмен Тони со кого беше во врска околу девет месеци.

Останати вести од Радио Милева