Радио Милева

Застана на нозе и го смени имиџот: Дарко Лазиќ изгледа непрепознатливо (фото)

Застана на нозе и го смени имиџот: Дарко Лазиќ изгледа непрепознатливо (фото)
Foto: Dragana Udovičić

Дарко Лазиќ неодамна ја обои косата во платинесто руса боја, а сега направи уште една промена.

Лазиќ успешно се опоравува од сообраќајната несреќа што ја доживеа на крајот од октомври минатата година, а неодамна одлучи да направи нова промена.

Имено, тој ја  избричи главата и ја сподели фотографијата со неговите следбеници на неговиот профил на Instagram. Нема сомневање дека промената им се допаднала на следбениците, бидејќи за само неколку минути собра повеќе од 4.000 допаѓања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

Инаку, изминатиот викедн Дарко и неговата трудна свршеница славеа една година од врската.

Марина за неколку месеци ќе му роди на дарко машко дете.

Останати вести од Радио Милева