Радио Милева
Центар на светот

„Засрами се, на што личи ова“: Карлеуша ја удри Снежана Ѓуришиќ во лице (видео)

„Засрами се, на што личи ова“: Карлеуша ја удри Снежана Ѓуришиќ во лице (видео)
фото:јелена карлеуша/инстаграм/принтскрин

Медиумите не престануваат да пишуваат за провокативнata облека на Јелена Карлеуша во која се појавува на снимањата на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“.

И за најновото снимање тоа беше случај со металик сребрен фустан кој ноншалантно се држеше на нејзините облини.

 

View this post on Instagram

 

Yes… I know you’re watching 😈👀

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Покрај стајлингот, дискутбилно е и нејзиното однесување во шоуто.

Популарната пејачка влета во студиото како ветар за да се фотографира со останатите членови на жирито, а во тој момент вртејќи се како да нема никого до неа- Јелена ја поттурна, а потоа со косата го удри по лицето Снежана Ѓуришиќ.

 

View this post on Instagram

 

JUST FUCKING OWN IT 😂😂🙈😈🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Снежана, како долгогодишен член на жирито на „Звездите на Гранд“, очигледно не беше изненадена од потегот на ексцентричната колешка, бидејќи е навикната на нејзините откачени моменти.

Видеото на Инсатграм наиде на разни коментари, а додека едни ја фалеа, други и порачаа дека треба да се засрами од своето однесување.

Останати вести од Радио Милева