Радио Милева

Запенета во када: Лепа Брена сподели видео на кое е потполно гола

Запенета во када: Лепа Брена сподели видео на кое е потполно гола

Фолк дивата Лепа Брена по двата спектакуларни концерти во Белград и во Скопје, новогодишната ноќ ја помина дома заедно со семејството.

Меѓутоа, веднаш по првиот ден од Новата година, Брена настапуваше во Тиват каде што повторно постави рекорди.

По нејзиниот настап пејачката се одмараша во својата хотелска соба, а во еден момент се опушти во када во топла вода.

На социјалните мрежи пејачката објави видео од бањата на кое е потполно гола и прикриена со пена, а во описот на видеото напиша:

„Лек против смрзнување, топла купка“, напиша пејачката.