Радио Милева

„Задругарите“ во чудо: Луна Ѓогани пред сите го опиша последниот секс со Слоба

„Задругарите“ во чудо: Луна Ѓогани пред сите го опиша последниот секс со Слоба

Луна Ѓогани не може да ја преболи разделбата со Слободан Радановиќ, па неколку пати на ден се потсетува на нивните заеднички моменти.

Сношти пред своите цимери опиша како изгледал последниот сексуален однос со Радановиќ.

„Мојот последен секс со Слоба беше кога имавме задача да бојадисуваме. Во таа бања останаа боите. Пред некоја вечер се туширав и се свртев и гледам зелена, розова. Во еден момент се сетив на се“, објаснува Луна.

фото: принтскрин

За потсетување, Луна Ѓогани и Слободан Радановиќ започнаа врска во првата сезона на „Задруга“ при што Слоба ја изневеир својата сопруга Киа Коцкар.

По излегувањето од реалното шоу Киа и Слоба се разведоа.