Радио Милева

За влакно ја избегнала смртта: Некогашната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ имала сообраќајна несреќа?

За влакно ја избегнала смртта: Некогашната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ имала сообраќајна несреќа?
фото: Принтскрин/инстаграм

Пејачката Оливера Матијевиќ учесничка во последната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ доживеала сообраќајна несреќа пишува курир.рс

Оливера додека се возела во автомбоил го снимила патот, па поради тоа се претпоставува дека доживеала несреќа.

фото: принтскрин/инстаграм

На „Инстаграм стори“ таа објави како вози 150 километри на час, а потоа следуваше објава од болница на која Оливера има медицинска крагна околу вратот, завои и целата е со модринки.

„Добро е се“ напиша Оливера во описот на фотографија која ја објави во 4.30 часот наутро.

фото: принтскрин/инстаграм

За потсетување, во медиумите се шпекулираше дека пејачката била во врска со Дарко Лазиќ, но таа ги демантирала овие пишувања.

Останати вести од Радио Милева