Радио Милева

За неа започна викендот: Наташа Беквалац се соблече во бикини и покажа со што располага (фото)

За неа започна викендот: Наташа Беквалац се соблече во бикини и покажа со што располага (фото)
фото: Принтскрин

Летото официјално започна пред неполн месец, а јавните личности се соблекоа во бикини.

Некои од нив веќе заминаа на одмор, некои одмараат на своите имоти и допрва ќе ги пакуваат куферите за некоја егзотична дестинација.

За пејачката Нашата Беквалац започна викендот. Имено, Наташа ужива на својот имот  во Ченеј.

Од таму ги почасти фановите со фотографија во бикини и во базен.

Нашата отсекогаш важела за една од најзгодните пејачки, а сега уште еднаш го потврди тоа.

Вака изгледа Ната во бикини.

Останати вести од Радио Милева