Радио Милева

За неа нема зима: Лепа Брена се соблече во бикини на егзотичната дестинација

За неа нема зима: Лепа Брена се соблече во бикини на егзотичната дестинација

Фолк дивата заедно со нејзиното семејство ужива на егзотична дестинација.

Додека во регионот владеат ниски температури и падна првиот снег, за фолк пејачката нема зима.

Популарната пејачка ужива во базен заедно со нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ.

Нејзиниот син Виктор кој исто така е на патување на социјалните мрежи објави фотографија од Тајланд каде семејството Живојиновиќ моментално се одмара.