Радио Милева

За месец дена намали двоцифрен број килограми: Слоба Радановиќ изненади со трансформацијата (фото)

За месец дена намали двоцифрен број килограми: Слоба Радановиќ изненади со трансформацијата (фото)
FOTO: DAMIR DERVIŠAGIĆ

По учеството во ријалити, пејачот Слоба Радановиќ имаше неколку цели.

Иако продолжи со настапите, тој како да се повлече од јавноста  и не се појавуваше на јавни случувања.

По крајот на бракот со Кија, само неколку дена подоцна, Слоба го претстави својот нов изглед.

Тој откри дека покрај настапите бил исклучително посветен на физичкиот изглед, па за само месец дена успеал да ослаби дури 12 килограми.

Радановиќ на Инстаграм го откри новиот изглед, предизвикувајќи бура од коментари.

Сепак, остана мистериозен без да открие на кој начин дојде до старата физичка форма.