Радио Милева
секси танц

За малку да го покаже меѓуножјето: Сања Кужет со жежок танц од бекстејџ ги запали социјалните мрежи (видео)

За малку да го покаже меѓуножјето: Сања Кужет со жежок танц од бекстејџ ги запали социјалните мрежи (видео)
фото: принтскрин/инстаграм/ сања кужет

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет важи за една од најзгодните водителки на српската јавна сцена и често добива комплименти за својот изглед.

Овој пат, Сања на социјалните мрежи сподели видео од бекстејџ и воодушеви со својот танц.

Имено, додека траеше баражот, водителката се опушти и танцуваше на песната „Ја сам за плес“ од Нови фосили.

Кужет во оваа прилика беше облечена во долг син фустан со висок шлиц, па за малку да покаже повеќе од што треба.

Водителката доби над 10 000 лајкови и неколку илјади коментари, а меѓу нив и оној на Ѓорѓе Давид кој порача дека гори.

Во видеото подолу погледнете како изгледаше жешкиот танц на Сања Кужет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Останати вести од Радио Милева