Радио Милева

За Лила свадбената сезона нема крај: Повторно ги собра сите погледи меѓу гостите (фото)

За Лила свадбената сезона нема крај: Повторно ги собра сите погледи меѓу гостите (фото)

На нашата позната ТВ водителка и инфлуенсерка, Лила Филиповска годинава и се погоди да добие повеќе свадбени покани да биде гостинка на свадба.

Иако годинава за неа кружеа приказни дека таа ќе се мажи, сепак такво нешто засега нема, а Лила доста турбо си ја помина свадбената сезона од 2018 година.

Со длабокото навлегување во есента, свадбените прослави се доста поретки, но Лила е уште има кај кого да оди и да ја слави љубовта со пријателите и блиските.

А кога таа се појавува на свадба, покрај младите, мора да биде во центарот на вниманието – бидејќи едноставно е Лила.

Овој пат избра да облече црн впечатлив комбинезон од кој го истакна деколтето и витките нозе.

Кој не би гледал во ваква убава гостинка?!

фото:инстаграм