Радио Милева

Вредна половина милион евра: Погледнете каква машина вози помалиот син на Лепа Брена (фото)

Вредна половина милион евра: Погледнете каква машина вози помалиот син на Лепа Брена (фото)
фото: Инстаграм

Помалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ моментално е во Монако со неговото семејство, односно со Брена, Боба и неговата девојка Сандра.

Според објавите на социјалните мрежи, семејството Живојиновиќ ужива во луксуз и удобен живот.

Познато е дека Боба ужива во храната, а неговиот син Виктор личи на него. Меѓутоа, автомобилите исто така се голема страст на Виктор Живојиновиќ.

Овој пат на социјалните мрежи објави фотографија на која влегува во автомобил Rolls-Royce.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

Цената на овој автомобил се движи од 500 000 односно пола милион евра.

Останати вести од Радио Милева