Радио Милева

Водителот на „Ѕвездите на Гранд“ заврши во болница

Водителот на „Ѕвездите на Гранд“ заврши во болница
фото: Инстаграм/ војанедељковиќ

Водителот на „Ѕвездите на Гранд“, Воја Недељковиќ е примен во Клиничко – болничкиот центар на Бежаниска коса.

Тој на „Инстаграм“ објави фотографија од болница упати моќна порака.

„Ќе биде подобро. Дојде време за мала генералка. За тоа време, имам доволно време за размислување. Чувајте се“ напиша водителот во описот на фотографијата.

фото: Инстаграм/ војанедељковиќ

Како што пренесуваат српските медиуми, Воја има камен во желудникот, но нема да оди на операција.

Останати вести од Радио Милева