Радио Милева
секси стајлинг

Водителкта на „Ѕвездите на Гранд“ се појави на сцена без гаќички: Сања Кужет во најжешко издание (ФОТО)

Водителкта на „Ѕвездите на Гранд“ се појави на сцена без гаќички: Сања Кужет во најжешко издание (ФОТО)

Атрактивната Сања Кужет се појави во најновото продолжение на „Sвездите на Гранд“ во досега невидено издание!

Имено, сексапилната водителка носеше фустан отворен преку едното рамо, кој беше од страната проѕирен од црна тантела, и во кој се движеше многу внимателно за да не доживее некаков пех.

А сето тоа само заради една работа. Фустанот кој беше отворен на бокот покажа дека водителката под него не носи долна облека.

Штом ќе се свртеше кон камерите и публиката, немаше некој што не остана со подзината уста и разбранувана фантазија.

Нејзините модни креации отсекогаш биле модерни и симпатични, особено оние, под кои Сања не носи гаќички!

Останати вести од Радио Милева