Радио Милева

Водителката на „Практична жена“ ужива во летото: Наташа е топ риба во бикини и природна убавица без шминка (фото)

Водителката на „Практична жена“ ужива во летото: Наташа е топ риба во бикини и природна убавица без шминка (фото)
фото:практична жена/инсатграм/принтскрин

Водителката Наташа Павловиќ ужива на летениот одмор со семејството, а споделува интересни моменти на социјалните мрежи.

Во согласност со емисијата „Практична жена“ каде што е домаќин, Наташа е секогаш смирено облечена, така што немаме можност да ја видиме разголена пред камерата, а сега го облече костимот за капење и ги доби сите комплименти.

Павловиќ двапати стана мајка, а многумина коментираат за нејзиниот рамен стомак и витка линија, а се забележува и дека водителката има пирсинг на папокот.

 

View this post on Instagram

 

Divljina, sloboda i pistolji. I ona nadaleko poznata: Ko s decom spava, ? se budi:)

A post shared by Nataša Pavlović (@prakticnazena_) on

„Убава жена“, „Убава си“, „Уживајте“, беа коментарите под овој пост на убавата и позната ТВ водителка.

Останати вести од Радио Милева