Радио Милева
секси домаќинка

Водителката на „Брза кујна“ никогаш поразголена: Александра со деколте за паметење (ФОТО)

Водителката на „Брза кујна“ никогаш поразголена: Александра со деколте за паметење (ФОТО)

ТВ и радио водителката Александра Илиевска според она што ја гледаме на телевизија во кулинарското шоу „Брза кујна“, тешко може да ја замислиме во некое секси издание.

Но, летото е вистинска прилика за тоа. Александра е на летен одмор заедно со својот сопруг, а редовно го полни својот Инстаграм од дестинацијата која ја избраа.

На една од фотографиите тие позираат заедно, а таа на себе има провокативен костим за капење со ултра длабоко деколте.

Очигледно ова лето ваквите модели на костими за капење се хит кај познатите Македонки. Која колку успеа да го „навлажни“…? Тоа веќе друга приказна!

Останати вести од Радио Милева