Радио Милева
преубаво е

Водителката Ирена Спировска се пофали со домашната играчка во домот (фото)

Водителката Ирена Спировска се пофали со домашната играчка во домот (фото)
фото: Инстаграм/ирена спировска

Добро познато е дека водителката Ирена Спировска е љубител на планинарењето, па без разлика дали е пролет, лето, есен, зима, таа секој слободен момент го користи да пешачи и да планинари.

Ако не ја гледаме на ТВ екраните тогаш со сигурност ја гледаме на некоја планинска тура, а на социјалните мрежи знае да се пофали со прекрасни фотографии од природната убавина.

фото: Инстаграм/ирена спировска

Меѓутоа, овој пат водителката на својот Инстаграм се пофали со домашната играчка во својот дом. .Имено, таа објави фотографија од мало маче кое шета и се игра низ домот, а во описот напиша:

фото: Инстаграм/ирена спировска

„Домашни играчки“ напиша покрај постот, а некои од следбениците и порача дека изгледа прекрасно.

фото: Инстаграм/ирена спировска

 

Останати вести од Радио Милева