Радио Милева

Водителката и екс-сопруга на Жика Јакшиќ го покажа лицето без шминка (фото)

Водителката и екс-сопруга на Жика Јакшиќ го покажа лицето без шминка (фото)
фото:дијана пауновиќ/инстаграм

Водителката на Пинк ТВ Дајана Пауновиќ секогаш изгледа беспрекорно на малите екрани.

Сепак, таа исто така покажа како изгледа кога е далеку од камерите и кога не работи утринска програма.

На својот Инстаграм профил, Пауновиќ објави видео од автомобилот каде се гледа како изгледа кога нема шминка на лицето.

Дајана е во кежуал стајлинг, а нејзините следбеници беа воодушевени од природната убавина, а многумина сметаат дека не и треба ниту грам шминка.

Останати вести од Радио Милева