Радио Милева
Со пари се може се'

Во време на корона, таа го обиколи светот: Лепа Брена ужива во Мајами и погледот од милион долари (фото)

Во време на корона, таа го обиколи светот: Лепа Брена ужива во Мајами и погледот од милион долари (фото)
фото:лепа брена/принтскрин/инстаграм

Српската музичка ѕвезда Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ, не мируваат.

Ти моментално се наоѓаат на Мајами-Флорида, од каде Брена објави видео преку кое на своите следбеници на Инстаграм им покажа како ужива во поглед од милион долари.

фото:лепа брена/принтскрин/инстаграм

Инаку, Брена и Боба цело лето патуваат, тие беа во Италија,Црна Гора, Хрватска, а сега и Америка.

 

View this post on Instagram

 

Pratim te…🥰🙏❤️👍☀️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

За потсетување, Брена и Боба со години поседуваат вила во Мајами, каде што задолжително одат неколку пати во годината. Кога не се таму, им ја издаваат на своите пријатели – чисто да не зјае празна и да има кој да се грижи за неа и да плаќа 2.000 долари месечно за нејзино одржување.

Останати вести од Радио Милева