Радио Милева

Во прегратки на нејзините родители: Исплива невидена фотографија од Цеца Ражнатовиќ како бебе (фото)

Во прегратки на нејзините родители: Исплива невидена фотографија од Цеца Ражнатовиќ како бебе (фото)
фото: тамара трајковиќ

Пејачката Цеца Ражнатовиќ често споделува семејни фотографии, на кои позира со децата Вељко и Анастасија, а неодамна и со внукот Жељко.

Меѓутоа, досега немавме можност да видиме нејзина фотографија кога имала само неколку месеци.

Фолк ѕвездата е родена во Житораѓа, а детството го помина во прекрасно семејство.

На социјалните мрежи се појави фотографија од таткото Слободан и мајката Мирјана кои ја држат Цеца во раце.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @estradnimuzickivremeplov on


Оваа објава ги разнежи нејзините фанови.

Останати вести од Радио Милева