Радио Милева

Во хеланки и со голо стомаче: Александра Пријовиќ во секси издание се појави на настап кај кумот Ацо Пејовиќ (фото)

Во хеланки и со голо стомаче: Александра Пријовиќ во секси издание се појави на настап кај кумот Ацо Пејовиќ (фото)
фото:инсатаграм/александражијовиновиќ

Ацо Пејовиќ, кумот на пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ имаше свој настап, овој пат на еден од белградските сплавови, каде присуствуваа бројни познати личности.

Меѓу другото, таму е видена и пејачката и новопечена мама Александра, која се појави во придружба на својот сопруг Филип.

фото:АТА имиџис

Александра иако тазе породена се одлучила за храбра и секси комбинација.

фото:АТА имиџис

На себе има црни хеланки споени со црна кошула која ја подврзала над стомакот, а згора на тоа ја раскопчала и ги открила бујните гради.

фото:АТА имиџис

Пејачката во одлично расположение уживаше во настапот на својот кум. Освен сопругот Филип, друштво и правеше и Жика Јакшиќ од „Гранд“ продукција.

Останати вести од Радио Милева