Радио Милева

Во „Ѕвездите на Гранд“ често се во конфликт, а сега Ѓорѓе Давид откри каков однос имаат Карлеуша и Вики

Во „Ѕвездите на Гранд“ често се во конфликт, а сега Ѓорѓе Давид откри каков однос имаат Карлеуша и Вики
фото: Принтскрин

Вики Миљковиќ и Јелена Карлеуша често се караат во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“,  па публиката може да види како си упатуваат тешки навреди.

Тие двете често не се согласуваат околу кандидатите и музичките способности, а често се навредуваат и си упатуваат многу грди зборови.

Тие знаат во шоуто да направат вистински хаос и да си кажат се и сешто, па Поповиќ едвај некогаш може да ги смири.

фото: Принтскрин

Меѓутоа, жирито досега неколку пати истакна дека се тоа е шоубизнис, а дека всушност зад камери се сакаат.

Ѓорѓе Давид кој оваа година е дел од музичкото шоу истакна каков е нивниот однос меѓу нив.

„Ма луѓе, тие се сакаат“ вели Ѓорѓе Давид.

За потсетување, во секоја емисија има член на жири кој е гост ментор, а наскоро ќе се појави и Дапчевиќ.

Останати вести од Радио Милева