Радио Милева

Во домот на Жељко Митровиќ се славеше – големиот газда стана дедо (фото)

Во домот на Жељко Митровиќ се славеше – големиот газда стана дедо (фото)
фото:принтскрин/еспресо.рс

По девет месеци исчекување сопственикот на „Пинк“, Жељко Митровиќ има нов член во семејството.

Убавите вести ги сподели водителката Душица Јаковљевиќ.

Имено, таа на Инстаграм објави заедничка фотографија со Митровиќ и откри дека бебето дошло на свет.

-Жељко Митровиќ стана дедо!, пишува во објавата.


Тој доби внука, а неодамна откри дека неговиот син Александар наскоро ќе стане татко.

Останати вести од Радио Милева