Радио Милева

Во бикини на црногорското приморје: Сите гледаат во стомакот на бремената Александра Пријовиќ (фото)

Во бикини на црногорското приморје: Сите гледаат во стомакот на бремената Александра Пријовиќ (фото)

Српската пејачка Александра Пријовиќ или по ново Живојиновиќ, редовно ги полни рубриките и страниците на порталите и таблоидните магазини во регионот.

Свадбата помина, а деновиве топ тема е нејзината бременост.

Пријовиќ е во вториот месец од бременоста, а периодов се опушта на плажа на црногорското приморје.

Папараците од hello магазинот ја уловија во бикини, а фокусот секако беше нејзиото стомаче, кое нормално во овој месец од бременоста не се познава.

Инаку, иако медиумите пишуваа дека е бремена веднаш по свадбата, таа негираше на ваквата вест, која сепак излезе вистинита.