Радио Милева

Внуката на Ана Бекута прослави полнолетство

Внуката на Ана Бекута прослави полнолетство

Внуката на Ана Бекута,  Соња Полиќ пред некој ден го прослави својот 18ти роденден, а на прославата присуствуваа бројни колеги на пејачката.

Ана одржа концерт во Сава Центар, а веднаш по концертот следуваше и прослава за полнолетството на внуката.

На гламурозната забава присуствуваа голем број на јавни личности меѓу кои Лепа Брена, Снежана Ѓуришиќ, Ацо Пејовиќ, Џорџе Давид.

 

View this post on Instagram

 

I Djordje David

A post shared by Rada Zivanic (@radazivanic) on

 

View this post on Instagram

 

Noc sa zvezdama ☀️☀️☀️

A post shared by Rada Zivanic (@radazivanic) on

 

View this post on Instagram

 

Luda noc u Topcidercu

A post shared by Rada Zivanic (@radazivanic) on

Останати вести од Радио Милева