Радио Милева

Внимава на секој детаљ: Еве како изгледа спалната соба на Лила (фото)

Внимава на секој детаљ: Еве како изгледа спалната соба на Лила (фото)
фото:лила филиповска/инстаграм/принтскрин

Спалната соба е една од просториите каде удобноста има големо значење и која со избор на вистинскиот мебел и детаљи, се петвора во оаза на мирот.

Спалната соба е најприватното катче во домот, место каде што ги полниме „батериите“, место каде што ги сонуваме најубавите соништа, кое го користиме само за нас. И иако ретко некој може да види како изгледа ова катче, дефинитивно заслужува внимание при уредувањето.

Тв водителката Лила Филиповска за првпат на своите следбеници сакаше да им покаже како изгледа нејзината спална соба, а за тоа беше поттикната од новата  постелнина.

фото:лила филиповска/инстаграм/принтскрин

Велеат дека изгледот на спалната соба го отсликува карактерот на човекот, а според она што може да се види, Лила преферира смиреност од минимализам и впечатливи детали кои и даваат посебен почат на оваа интимна оросторија.

Освен неа, главен на креветот е нејзиниот мачор Рагнар.


Одморена од летото, со полни батерии и квалитетен сон, Лила деновиве го започна снимањето на квизот „Се или нешто“ кој повторно започна да се емитува на ТВ Сител.

Останати вести од Радио Милева