Радио Милева
жешка и надвор од сцената

Влажна и заводлива: Никол Шерцингер покажа со што ги излудува мажите (ФОТО)

Влажна и заводлива: Никол Шерцингер покажа со што ги излудува мажите (ФОТО)

Никол Шрецингер е една од најпосакуваните пејачки на светската сцена, а сега покажа и со што умее да ги заведе и излуди мажите од нејзината армија бројни обожаватели.

Оваа жешка бринета со години вредно тренираше и работеше на своето тело кое го донесе скоро до совршенство. Никол на видеата оддамна покажа дека може да ја подигне температурата до усвитување со својот секси танц, но тоа очигледно и успева и кога не е на сцената.

Шрецингер се пофали на социјалните мрежи со фотографии од нејзиниот одмор, со кои собра десетици илјади лајкови за само неколку часа.<Во бело бикини и без трошка шминка на лицето, пејачката овој пат целосно ги воодушеви и жените и мажите.


Коментарите под објавените фотографии само се редат.

Фото: Инстаграм принтскрин/nicolescherzinger

 

Останати вести од Радио Милева