Радио Милева
„жешка“ преписка

Владимир Томовиќ ја заведе Станија, па со СМС пораки ја повика пејачката Ивана – Сирена на секс! (ФОТО)

Владимир Томовиќ ја заведе Станија, па со СМС пораки ја повика пејачката Ивана – Сирена на секс! (ФОТО)

Учесникот во реалното шоу „Задруга“, Владимир Томовиќ, се покажа пред камерите на ТВ Пинк како голем заводник откако му појде од рака да ја заинтригира за себе и српската секс-бомба Станија Добројевиќ. Сега во јавноста протекоа и пораките кои тој ги разменувал и со пејачката Ивана – Сирена, која  ја повикува на секс!


Владимир и Ивана со месеци биле во контакт, па дневниот весник Курир објави некои од нивните пораки.


– Сакам да те бакнувам … и да ти ги ли*ам стапалата и нозете и… га*ето?! – ја и пишува Владимир.

– Не ти барам да ми ги лижеш стопалата, туку кажи ми која поза најмногу ти се допаѓа ?! – одговара со прашањеа Ивана.

– Ќе те разбудам со лижење …. Секогаш кога ќе помислам на тебе, некој импулс ми проработува во гаќиве. Колку многу сакаш да те „туцам“, душо? – се интересираше Владимир.