Радио Милева
поинаква?

Вистинското лице на ќерката на Цеца: Анастасија е поинаква? (ФОТО)

Вистинското лице на ќерката на Цеца: Анастасија е поинаква? (ФОТО)

Ќерката на фолк дивата Светлана Цеца Ражантовиќ, воглавно е секогаш добро облечена, стокмена, нашминкана, со внимателно избран стајлинг, па многумина и не знаат како изгледа Анастасија пред да се разубави.

Сепак, ќерката на Цеца одлучи да ги изненади своите следбеници на Инстаграм. Таа објави краток клип тукушто станата од креветот.

Анастасија немаше на себе биту трошка шминка, сликата не е помината ниту низ филтери, ниту е фотошопирана, па затоа нејзините следбеници и обожаватели имаат можност да го видат вистинското лице на тазе пејачката во сосема природно издание.

Останати вести од Радио Милева