Радио Милева

Вистинска госпоѓа: Мајката на Ана Николиќ е „секс бомба“, а ова е нејзината модерна баба (фото)

Вистинска госпоѓа: Мајката на Ана Николиќ е „секс бомба“, а ова е нејзината модерна баба (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм

Пeјачката Ана Николиќ до неодамна се „бореше“ со прекумерна тежина, но дојде до посакуваните резултати и целосно ја врати својата форма преку напорни вежби и здрав начин на живот.

Од почетокот на нејзината кариера, пејачката важеше за една од најжешките, најубавите и харизматичните, а сега повторно заблеска во полн сјај.

Деновиве, Ана често ги споделува своите фотографии со новиот изглед, додека нејзините фанови постојано и споделуваат комплименти.

Што се однесува до нејзиниот физички изглед, секој можеше да види од кого ја наследила убавината. Имено, фотографиите од мајката на Ана Николиќ во костум за капење, многумина остави многу без зборови.

фото:ана николиќ/инстаграм

Пејачката сега реши да покаже друг женска член на своето семејство – нејзината баба за која напиша:

-Баба ми … Некој едноставно се раѓа како дама … за разлика од некои од нас … кои треба да научиме …

фото:ана николиќ/инстаграм

Бабата и внуката се дружеа, а сите беа воодушевени од шапката што ја носеше. Бабата на Ана Николиќ дефинитивно е модерна жена која сака да се негува и изгледа дамски.