Радио Милева

Вистинска дама на плажа: Вака изгледа мајката на Парис Хилтон (фото)

Вистинска дама на плажа: Вака изгледа мајката на Парис Хилтон (фото)
фото: Профимедиа

Изминатиот викенд, Ники Хилтон беше уловена на плажа во друштво на сопругот Џејмс, како и нејзините родители Кети и Ричард Хилтон.

Најмногу внимание привлече мајката на богатите наследнички која на 61 година плени со својата убавина.

фото: Профимедиа

Ники и Џејмс се заедно од 2011 година, а од бракот ја добија ќерката Лина и синот Теди.

Meѓутоа, тоа не е нејзин единствен брак. Во 2004 година се омажи за другарот од детство, а бракот траеше само три месеци бидејќи изјавија дека никогаш не се гледаат поради обврски.

Останати вести од Радио Милева