Радио Милева
сцена со поглед

Викторија предизвика еуфорија: Гола летна разгледница на руската убавица (ФОТО)

Викторија предизвика еуфорија: Гола летна разгледница на руската убавица (ФОТО)

Атрактивната руска старлета Викторија Одинтцова одново ги измами  воздишките на мажите кои ја следат на социјалните мрежи.


Оваа популарна убавица позираше целосно гола во летен амбиент, седната во дрвена фотелја на терасата со поглед на море. Сцена со која ги воодушеви своите фанови и следбеници на „Инстаграм“.


„Некаде во моето срце“ – се вели во описот на голата фотографија на убавата Викторија, чија убавина предизвика вистинска еуфорија од желби, копнежи, страсти…Иако нејзиното срце му припаѓа само на еден.

Останати вести од Радио Милева