Радио Милева

Викторија Бекам на мета на критики поради својата седумгодишна ќерка

Викторија Бекам на мета на критики поради својата седумгодишна ќерка

Викторија Бекам ја одведе својата седумгодишна ќерка Харпер Бекам на козметичар и фризер.

Викторија ја одведе својата ќерка кај еден од најдобрите европски стручни лица за убавина, а со овој потег се пофали на „Инстаграм“.

Харпер добила третман за лице на др. Барбаре Струм, чии производи ги користитат познатите, меѓу кои и Ким Кардашијан.

Освен нега на лицето, ќерката на Викторија доби и нова фризура.Фризерот и ја скрати косата и направи шишки.

Многумина мајки го осудија овој гест на Бекам.

Останати вести од Радио Милева