Радио Милева

Викторија Бекам го прослави својот 45-ти роденден, а наместо торта доби….(фото)

Викторија Бекам го прослави својот 45-ти роденден, а наместо торта доби….(фото)
фото: Профимедиа

Модната креаторка Викторија Бекам го прослави својот 45ти роденден.

Таа се одлучи овој ден да го помине со своите најмили, а се тоа нејзиниот сопруг Дејвид, децата Харпер, Круз, Ромео и Бруклин, како и девојката на нејзиниот син Хана Крос.

Прво,децата ја пробудиле Викторија околу 6часот, а Дејвид го фотографил нејзинато утринско лице.

фото: Профимедиа

Наместо гламурозна журка, Викторија својот роденден го прославила во ресторан.

Дизајнерката за роденденот не добила торта, туку крофна со свеќичка.

фото: Профимедиа

Од својот сопруг добила цвеќе и посебна честитка.

фото: профимедиа

Останати вести од Радио Милева