Радио Милева
деколте за 10ка

Вики Миљковиќ со бујното деколте ги засени колешките на новото снимање на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Вики Миљковиќ со бујното деколте ги засени колешките на новото снимање на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)
фото: принтскрин/инстаграм

Пејачката Вики Миљковиќ на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во кратко фустанче, можеби најкратко досега во кое се има појавено на снимањата.

Во ова модна комбинација Вики ги покажа своите слаби нозе на кои нема ни малку целутит, на што може да и позавидат многу девојки.

фото: ата имагес

Меѓутоа, она што паѓа во фокусот е бујното деколте на пејачката кое дојде до израз во овој фустан.

фото: ата имагес

Не сме сигурни што ќе кажат модните експерти за ова издание на Миљковиќ, но пејачката во петта деценија изгледа многу згодно од некои нејзини помлади колешки.

Останати вести од Радио Милева