Радио Милева

Вики Миљковиќ откри: „И Цеца доаѓа во “Ѕвездите на Гранд“

Вики Миљковиќ откри: „И Цеца доаѓа во “Ѕвездите на Гранд“

Во текот на емисијата „Ѕвездите на Гранд Специјал“, Вики Миљковиќ потврди дека можно е Цеца Ражнатовиќ да и помогне при подготовка на кандидатите на кои Вики им е ментор.

Членот на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, изјави дека сопругот ќе работат во студиото на фолк дивата.

„Презадоволна сум од своите кандидати и имам големи планови и знам што ќе правам со секој од нив. Цеца на мојот сопруг го даде целото музичко студио и тој го реновираше и адаптираше така што мислам дека тоа ќе биде едно од најдобрите студија во градот“, изјави Вики.

 

View this post on Instagram

 

@balasevic_official @zvezdegranda @prvatelevizija

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic) on

На прашањето дали Цеца ќе дојде во студиото кога Вики би работела со кандидатите, Миљковиќ изјави: „Види, ние секој ден пиеме кафе во студио, не можам да откривам детали“.

Меѓу членовите на жирито се „шушка“ дека Вики најдобро се подготвува за улогата на ментор, а дека ќе ја собере најдобрата екипа, меѓу кои ќе биде и Цеца.