Радио Милева

(ВИДЕО) Ризично по живот: Џенифер Лопез во секси боди сними сцени за паметење!

(ВИДЕО) Ризично по живот: Џенифер Лопез во секси боди сними сцени за паметење!

Славната актерка и пејачка, Џенифер Лопез деновиве го снимаше едиторијал и интервју за прочуениот магазин „Харперс Базар“.

Овој пат тимот на уредништвото одлучи да ја качи на врвот од една високатница, а со тоа да го симболизира нејзиниот успех.

I got this…🖤 …and so do you!!!!

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Фасцинантните сцени кои го одземаат здивот се снимени на неколку локации, а на истите Џеј Ло е во секси модни комбинации со впечатливи детали.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Инаку, периодов таа е во фокусот на јавноста и шпекулациите дека наскоро повторно ќе заплови во брачните води, а пак таа не негира дека врската со Алекс Родригез е сериозна, па тоа нема да биде чудно да се случи.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on