Радио Милева

(ВИДЕО) Посака и доби: Јелена Карлеупша го има ОВА од сопругот на Ким Кардашијан!

(ВИДЕО) Посака и доби: Јелена Карлеупша го има ОВА од сопругот на Ким Кардашијан!

Јелена Карлеуша е голем љубител на модата и е една од познатите дами кои имаат влијание на трендовите.

Таа постојано го надополнува својот богат плакар, а сеге си посака и го доби по пратка најновиот модел од колекцијата на Канје Вест, сопругот на Ким Кардашијан.

Овие црни чизмички чинат речиси 800 евра, едноставни се но впечатливи.

Секако, откако ги промовираше дека стигнале во нејзините раце, сега следува тоа како ќе ги искомбинира на себе, па да покаже во следните објави.