Радио Милева

(ВИДЕО) Поранешниот сопруг на Гоца Тржан откри детали за првиот секс со пејачката!

(ВИДЕО) Поранешниот сопруг на Гоца Тржан откри детали за првиот секс со пејачката!

Учесникот на шестата сезона на ријалити шоуто „Парови“, Иван Маринковиќ, одлучи да открие детали од својата приватност и пропаднатиот брак.

Иван раскажа каде го имал првиот секс со поранешната сопруга Гоца Тржан. Инаку, ова не е првпат Маринковиќ да изнесува детали за бракот со поп-пејачката.

На повеќето учесници им беше интересно да слушаат додека Иван открива дека тој прв секс се случил на јавно место и тоа не необично.

-Тоа се случи во Домот на синдикати, кажа Иван и додаде дека било романтични.

Еве ја снимката од реалното шоу: