Радио Милева

(ВИДЕО) Милан Калиниќ се снимаше гол во када: Видеото направи хаос на Инстаграм

(ВИДЕО) Милан Калиниќ се снимаше гол во када: Видеото направи хаос на Инстаграм

Актерот и водител Милан Калиниќ познат е по својата смисла за хумор и по тоа што сака да ги покажува своите мускули, бидејќи знае колку работел и се потел за нив.

Сепак, сега отиде чекор понатаму, па се снимаше гол во када, а снимката ја објави на Инстаграм.

На истата Милан седи во када полна со вода, без ништо на себе, но се снимаше само до струк, па оваа снимка нема да му направи проблем на споменатата социјална мрежа.

Покрај видеото напиша јасна порака

„Кажете добра ноќ на лошите момци, веќе еднаш“, а веднаш почнаа да се редат коментари од неговите следбеници.

Kažite laku noć lošem momku,VEĆ JEDNOM

A post shared by kalinic.milan@yahoo.com (@kalinic.milan72) on

-„Долго не сум се насмеал вака“, „колку си луд“, „браво“, „те обожавам“, се само некои од коментарите.

 

Останати вести од Радио Милева